Nowość w Biletti.pl

Telefoniczna rezerwacja biletów lotniczych +4832 728 3008czynna: poniedziałek - sobota: 800 - 2000, niedziela: 1200 - 2000

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Państwa danych przesyłanych w czasie transakcji on-line w naszym serwisie gwarantowane jest dzięki stosowaniu systemów certyfikacji danych takich jak:

certyfikaty bezpieczeństwa: Thawte, VISA Verified, MasterCard SecureCode

Akceptowane płatności

Aby mogli Państwo łatwo zarezerwować bilety lotnicze, hotele czy wykupić ubezpieczenie, akceptujemy przy płatnosciach rózne karty kredytowe.

akceptowane płatności: VISA, MasterCard, American Express, Diners Club International, JCB, First Data

Udostepniamy również płatność standardowym przelewem bankowym.

akceptowane płatności: przelew PKO Bank Polski, przelew Bank PKO S.A.

Bezpieczeństwo transakcji na Biletti.pl

Bezpieczeństwo transakcji on-line

System Rezrwacji Biletów w portalu Biletti.pl korzysta z systemów, które zapewniają standardy bezpieczeństwa transakcji na najwyższym. System Rezrwacji Biletów stosuje technologię SSL (szyfrowana transmisja danych) w celu zapewnienia bezpiecznego przekazu danych używanych podczas procesu rezerwacji usług turystycznych za pośrednictwem serwisu www. SSL jest obecnie wysoce skuteczną i popularną metodą stosowaną do bezpiecznego przekazu danych t.j. numery kart kredytowych, dane personalne, itp.

Polityka prywatności

Wszystkie działania związane z rezerwacją biletów są zgodne z ustaleniami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych oraz osobnymi przepisami odnoszącymi się do ochrony danych w internecie. Prywatność, ochrona przed dostępem osób nieupoważnionych oraz inne możliwości zagubienia lub zniszczenia poufnych informacji są chronione przez operatora udostępniającego usługi rezerwacji biletów poprzez zabezpieczenia techniczne i organizacyjne.

Dane osobowe

Wymagane przez nas dane osobowe są niezbędne w celu poprawnej realizacji rezerwacji usługi turystycznej. Informacje dotyczące wszystkich związanych z rezerwacją płatności (nazwa banku, numer konta, numer karty kredytowej) muszą być wprowadzane przy każdej kolejnej rezerwacji i nie są przechowywane w systemie rezerwacyjnym.

Systemy zabezpieczeń kart kredytowych - 3D Secure

Nazwa 3D Secure związana jest z 3 wydzielonymi sektorami, które w różny sposób odpowiadają za przeprowadzoną transakcję. 3D Secure wymusza na osobie płacącej podanie dodatkowej informacji podczas płatności, która posłuży do jego weryfikacji. W tym celu podczas rezerwacji lub zakupów przez Internet klient może zostać poproszony o podanie tylko sobie znanego hasła lub jednorazowego kodu autoryzacyjnego, który zostanie mu przesłany przez bank za pośrednictwem SMS (tzw. token). Umożliwi to potwierdzenie tożsamości posiadacza karty w banku, który ją wydał. Pomyślna weryfikacja umożliwi kontynuację procesu płatności. Obsługę systemu zapewniają już dwie największe organizacje płatnicze na świecie. VISA oferuje go pod nazwą „Verified by Visa” natomiast MASTERCARD udostępnia jako „MasterCard SecureCode”.