Nowość w Biletti.pl

Znalazłeś tu pożyteczne informacje?

Zarekomenduj tą stronę znajomym

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Państwa danych przesyłanych w czasie transakcji on-line w naszym serwisie gwarantowane jest dzięki stosowaniu systemów certyfikacji danych takich jak:

certyfikaty bezpieczeństwa: Thawte, VISA Verified, MasterCard SecureCode

Akceptowane płatności

Aby mogli Państwo łatwo zarezerwować bilety lotnicze, hotele czy wykupić ubezpieczenie, akceptujemy przy płatnosciach rózne karty kredytowe.

akceptowane płatności: VISA, MasterCard, American Express, Diners Club International, JCB, First Data

Udostepniamy również płatność standardowym przelewem bankowym.

akceptowane płatności: przelew PKO Bank Polski, przelew Bank PKO S.A.

Lotnisko Londyn

powrót do listy portów lotniczych

Porty lotnicze:

Port lotniczy Londyn-Stansted jest dużym, międzynarodowym lotniskiem, znajdującym się czterdzieści osiem kilometrów od Londynu w kierunku północny-wschód. Zajmuje się on obsługą tanich linii lotniczych. Jest trzecim pod względem ważności portem lotniczym Wielkiej Brytanii. Oferuje on loty do stu czterdziestu miast znajdujących się trzydziestu krajach. Bez względu na to, czy należymy do osób przylatujących, czy też odlatujących z lotniska, możemy liczyć na profesjonalną obsługę pracowników lotniska, którzy pracują nad tym, aby podróżni mogli cieszyć się z przyjemnej i bezpiecznej podróży. Wszystkie loty obsługiwane są przez jeden terminal.

 Odjeżdżając z lotniska możemy się zdecydować na dalszą drogę pociągiem. Stacja kolejowa znajduje się pod budynkiem terminalu. Umożliwia ona dojazd, między innymi do centrum Londynu, Cambridge, Peterborough, Leicester, Birmingham. Pociągi do centralnej części Londynu kursują praktycznie, co piętnaście minut. Podróż trwa zazwyczaj jedną godzinę. Warto zaznaczyć, że pociągi kursujące z lotniska Londyn-Stansted mogą się poszczycić dobrą jakością. Na pewno będziemy mile zaskoczeni klimatyzowanymi wagonami, dużymi przestrzeniami na bagaże. Osoby niepełnosprawne nie muszą się martwić o podróż, ponieważ pociągi są dostosowane do ich potrzeb. Bilet możemy zakupić w maszynach z biletami lub przy okienkach na stacji Lotnisko Stansted.

 Wygodnym środkiem transportu może być również autobus. National Express Airport jest firmą autobusową świadczącą przejazdy do główniejszych miast Wielkiej Brytanii. Autobusy są podstawione przy wyjściu z lotniska. Stanowiska, na które podjeżdżają, są dobrze oznakowane, więc podróżni mogą łatwo i szybko rozeznać się w sytuacji. Bilet możemy kupić tak w automacie, jak i u kierowcy. Podróż będzie na pewno wygodna, ponieważ autobusy są przestronne oraz co bardzo ważne – klimatyzowane.

 Możemy również skorzystać z usług Checker Cars – firmy świadczącej usługi taksówkarskie. Taksówkę możemy zarezerwować wcześniej (tel. +44 (0) 1279 661111). Taksówki usytuowane są na zewnątrz terminalu. Aby do nich łatwo dojść, wystarczy kierować żółtymi oznaczeniami – „TAXIS”. Płatności możemy dokonać zarówno płacąc kartą płatniczą od razu po dokonaniu rezerwacji, jak i u kierowcy.

 Osoby, które chcą wygodnie i bez odgórnie narzucanych ograniczeń, mogą skorzystać z ofert wypożyczalni samochodów. Firmy świadczące tego typu usługi to: Hertz, Avis, Europcar, Budżet, Alamo, Enterprise, Sixt. Oferują one korzystne zniżki przy wynajmie samochodu na dłuższy okres pobytu w Wielkiej Brytanii.

 Na lotnisku możemy również zakupić przedmioty niezbędne w podróży lub po przylocie do kraju. Liczne sklepy oferują zarówno żywność, kosmetyki, odzież, jak i sprzęt elektroniczny. Popularnością cieszą się również sklepy bezcłowe. Czekając na samolot możemy skorzystać również z oferty licznych restauracji, kawiarni, barów.

 Aktualne numery kontaktowe znajdziemy na stronie oficjalnej lotniska:

http://www.stanstedairport.com/

 

powrót do listy portów lotniczych | do góry