Nowość w Biletti.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt z infolinią 00 800 1212 454 czynną od poniedziałku do soboty w godzinach: 900 - 2200

Wynajem samochodów w kilka minut!

Zarezerwuj samochód w kilka minut! Udostępniamy Państwu system rezerwacji samochodów online, dzięki któremu znajdziecie Państwo najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili oferty samochodów do wynajmu. Nasz system rezerwacji działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nie musisz nigdzie iść aby odebrać rezerwację! Twoja rezerwacja jest dostępna zaraz po dokonaniu płatności - wystarczy tylko ją wydrukować zaraz po dokonaniu rezerwacji lub w dogodnym innym terminie. Aby to zrobić w późniejszym czasie należy poprzez stronę Biletti.pl - dział Wynajem samochodów - zalogować się do panelu podać email i numer rezerwacji. Ważność rezerwacji gwarantuje regulamin i umowy podpisane z przewoźnikami.

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Państwa danych przesyłanych w czasie transakcji on-line w naszym serwisie gwarantowane jest dzięki stosowaniu systemów certyfikacji danych takich jak:

certyfikaty bezpieczeństwa: VeriSign, VISA Verified, MasterCard SecureCode

Akceptowane płatności

Aby mogli Państwo łatwo zarezerwować bilety lotnicze, hotele czy wykupić ubezpieczenie, akceptujemy przy płatnościach różne karty kredytowe.

akceptowane płatności: VISA, MasterCard, American Express, Diners Club International, JCB, First Data

Wypożyczalnia samochodów - najtańsze samochody dostępne na całym świecie!

Promocje ograniczone czasowo. Sprawdź dostępność wyszukując połączenie lub zadzwoń - infolinia: 00 800 1212 454